ehsandesign
درباره نویسنده

تیم طراحی و برنامه احسان دیزاین مجری برتر پروژه های تحت وب با بیش از 14 سال سابقه در زمینه برنامه نویسی وب. مجری حرفه ای طراحی سایت هواپیمایی، فروش وب سرویس، طراحی سایت موزیک، ساخت فروشگاه، سایت فروش فایل و طراحی انواع نرم افزارهای آنلاین تحت وب.

خرید اشتراک اسپاتیفای پریمیوم

امکان خرید اشتراک ویژه (پریمیوم) سایت اسپاتیفای یکی از بزرگترین و پر طرفدار ترین سایت های موزیک دنیا در فروشگاه احسان دیزان میسر شد. اکانت 1 ماهه اشتراک پریمیوم اسپاتیفای با کمترین قیمت و عملکرد بین 1 ماه تا 1 سال (ماه اول گارانتی).

این اکانت ها کاملا رسمی بوده و به هیچ وجه تقلبی صورت نگرفته بنابر این میتوانید با خرید یک اکانت 1 ماه در محدوده زمانی 1 ماه تا 1 سال از آن استفاده کنید.

سایت اسپاتیفای با ارائه قانونی موزیک های خارجی و ایرانی دارای بزرگترین آرشیو آهنگ های قدیمی و جدید روز دنیاست که شما در این سایت میتوانید به هزاران ساعت آهنگ های خوانندگان از سراسر دنیا دسترسی دائمی داشته باشید. برای دسترسی به این آرشیو عظیم نیاز به اشتراک ویژه Spotify Premium دارید که از این پس در فروشگاه احسان دیزاین قابل تهیه میباشد.

 

برای خرید اشتراک ویژه سایت های دیگر از جمله اشتراک سایت الکسا، سایت moz، اشتراک سایت های بازی و… میتوانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

 

برای خرید اشتراک ویژه اسپاتیفای اینجا کلیک کنید.