گروه کدنویسی احسان دیزاین: خلاقیت ، ابتکار و نوآوری در طراحی

احسان دیزاین مجری حرفه ای پروژه های تحت وب شامل انواع طراحی های بزرگ و کوچک (شخصی / تجاری / اداری). طراحی و ساخت انواع سایت های شخصی، تجاری و پورتال های اداری و همچنین طراحی انواع برنامه ها و اپکلیشن های تحت وب در حوزه تخصصی ما میباشد. برنامه ریزی، طراحی مفهومی، طراحی پیکره و اجرای دقیق پروژه گام به گام در کنار شما.

پس از سالها تجربه در خدمات مبتنی بر وب، مفتخریم که حاصل این تجربیات و تخصص را در اختیار شما بگذاریم تا لذت تجربه ای جدید و شیرین از دنیای وب داشته باشید. تعهد به انجام تمام خواسته های شما، خلاقیت در پروژه و دقت بالا در حین انجام کار تجربه ای طولانیست که در مسیری طولانی بدست آورده ایم. ما در احسان دیزاین سعی میکنیم تا در محیطی دوستانه پروژه شما را به بهترین نحو انجام دهیم و بر تعهد بزرگ همکاری صمیمانه با شما همواره پایبند باشیم.

01

هزینه مناسب

در حالی که امروز شاهد پیشرفت زیرساخت های مدرن در کشور عزیزمان و در کنار آن شاهد هجوم عموم کسب و کارها، سازمانها و حتی اشخاص به دنیای وب هستیم بدیهی است که هزینه های بالا و نجومی خدمات مبتنی بر وب دلهره ای در میان کسب و کارها باشد اما ما با روابط دوستانه و درک متقابل مشتریان، همواره سعی بر این داشته ایم تا با دریافت هزینه ای منطقی راه را برای ورود عموم به دنیای وب باز کنیم تا امکان استفاده از تکنولوژی های به روز را داشته باشند.

02

تعهد بر کار حرفه ای

بزرگترین دغدغه ما در هنگام انجام پروژه ها تعهد صحیح و دقیق بر نحوه اجرای کار مشتریان است. پیگیری مداوم امور پروژه، نظارت گام به گام واجرای دقیق پروژه از مهمترین فاکتور های کاری برای ما است. همچنین کیفیت بسیار بالای کار در کنار دقت در کار باعث شده است تا مفتخر شویم به انتخاب مداوم مشتریان ثابتمان در پروژه های مختلف و همکاری دائمی با آنها حتی سالها پس از اتمام پروژه و در حین کار کسب و کار یا سیستم تحویل شده.

03

پشتیبانی واقعی

پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی را از ما بخواهید. یکی از مهمترین تعهدات ما در اجرای پروژه های شما پشتیبانی مداوم مشتریان از راههای ارتباطی مختلف در تمام طول شبانه روز میباشد. اتمام پروژه شما انتهای آن نیست، تعهد ما بر پشتیبانی دقیق پروژه پایان یافته ی شما همچنان ادامه خواهد داشت و در کنار شما خواهیم بود. ایجاد محیطی امن با آسودگی خاطر از بودن تیمی متخصص بصورت 24 ساعته در کنار کسب و کار شما از جمله خدمات مهم ما میباشد.

04

کیفیت و کیفیت

یکی دیگر از مهمترین فاکتور های کاری تیم احسان دیزاین کیفیت اجرا و خروجی پروژه ها میباشد. اگر از مشتریان ما بپرسید قطعا این جمله را بار ها از ما شنیدن که با عرض پوزش ما کار بی کیفیت انجام نمیدهیم! و شرایط اجرا فقط با این کیفیت مقدور میباشد. بنابر این با صرف نظر کردن از فاکتور هایی مثل زمان ما فقط به کیفیت فکر میکنیم و هیچ چیز مهمتر از کیفیت برای ما نمیتواند باشد.

توسعه مداوم تیم برنامه نویسی

یکی از مهمترین بخش های انجام شده سالهای اخیر گروه احسان دیزاین توسعه مداوم تیم برنامه نویسی، تخصص ها و حوزه های کاری مختلف بوده است.

ساخت نرم افزار های اختصاصی کلیدی و کاملا منحصر بفرد برای اولین بار در کشور و افزایش خدمات تخصصی به شرکت ها و بیزینس های آنلاین و همچنین ارتقاع سطح فنی با کار بر زبان ها و فریمورک های جدید روز دنیا