خدمات حرفه ای طراحی و برنامه نویسی ehsan design

درباره ما

درباره احسان دیزاین

خلاقیت ، ابتکار و نوآوری در طراحی را از ما بخواهید

ظرافت و خلاقیت سرلوحه کار ماست

احسان دیزاین مجری حرفه ای پروژه های تحت وب شامل انواع طراحی های بزرگ و کوچک (شخصی / تجاری / اداری). طراحی و ساخت انواع سایت های شخصی، تجاری و پورتال های اداری و همچنین طراحی انواع برنامه ها و اپکلیشن های تحت وب در حوزه تخصصی ما میباشد. برنامه ریزی، طراحی مفهومی، طراحی پیکره و اجرای دقیق پروژه گام به گام در کنار شما.

پس از سالها تجربه در خدمات مبتنی بر وب، مفتخریم که حاصل این تجربیات و تخصص را در اختیار شما بگذاریم تا لذت تجربه ای جدید و شیرین از دنیای وب داشته باشید. تعهد به انجام تمام خواسته های شما، خلاقیت در پروژه و دقت بالا در حین انجام کار تجربه ای طولانیست که در مسیری طولانی بدست آورده ایم. ما در احسان دیزاین سعی میکنیم تا در محیطی دوستانه پروژه شما را به بهترین نحو انجام دهیم و بر تعهد بزرگ همکاری صمیمانه با شما همواره پایبند باشیم.

چرا انتخاب احسان دیزاین؟

تخصص ما ساختن هرچه که در ذهن شماست

پشتیبانی واقعی

پشتیبانی 24 ساعته واقعی را از ما بخواهید. از دیگر تعهدمات مهم ما در اجرای کارها پشتیبانی مداوم مشتریان از راههای ارتباطی مختلف در تمام طول شبانه روز میباشد. اتمام پروژه شما انتهای آن نیست، تعهد ما بر پشتیبانی دقیق پروژه پایان یافته شما همچنان ادامه خواهد داشت و در کنار شما خواهیم بود.

null

تعهد بر کار حرفه ای

بزرگترین دغدغه ما در هنگام انجام پروژه ها تعهد صحیح و دقیق بر نحوه اجرای کار مشتریان است. پیگیری مداوم امور پروژه، نظارت گام به گام واجرای دقیق پروژه از مهمترین فاکتور های کاری برای ما است. همچنین کیفیت بسیار بالای کار در کنار دقت در کار باعث شده است تا مفتخر شویم به انتخاب مداوم مشتریان ثابتمان در پروژه های مختلف.

هزینه مناسب

در حالی که امروز شاهد پیشرفت زیرساخت ها در کشور عزیزمان و در کنار آن شاهد هجوم عموم کسب و کارها ، سازمانها و حتی اشخاص به دنیای وب هستیم بدیهی است که هزینه های سر سام آور و نجومی خدمات مبتنی بر وب دلهره ای در میان کسب و کارها باشد اما ما در همواره سعی بر این داشته ایم تا با دریافت هزینه ای منطقی راه را برای ورود عموم به دنیای وب باز کنیم.

ارتباط مداوم

ارتباط نزدیک و مداوم با مشتریان همواره باعث کاستن خطا های موجود در انجام پروژه و همچنین آسایش فکری مشتری میشود.

تیم حرفه ای

تیم ورک همیشه جواب میدهد! ترکیب طراحان حرفه ای در کنار برنامه نویسان حرفه ای نتیجه ای شگفت انگیز دارد.

سریع و سبک

اولین سیاست ما در طراحی سایت ها و سیستم های مختلف همواره اصرار بر سریع و سبک بودن است! سریع باشید تا دلنشین تر باشید.